IRSAP Dedalo vodný dizajnový radiátor

Cena: 1670 €

Radiátor Irsap DEDALO navrhlo dizajnérske duo Synthesis Design ako geometricky presný výtvor, ktorý vás zaujme originálnym minimalistickým vzhľadom. Jemnú hru svetla a tieňa zvýrazňuje LED podsvietenie.

Svetlo a tieň menia vnímanie radiátora aj steny v jeho pozadí. Pevné časti a dutiny vytvárajú vizuálny dojem trojrozmernosti. Irsap Dedalo pôsobí viac ako umelecké dielo než vykurovacie teleso.

Telo radiátora umožňuje ľahké zavesenie textilu na sušenie. Model sa preto hodí do kúpeľne, ale aj do ktorejkoľvek inej miestnosti. Všade vnesie eleganciu moderného dizajnu. Vďaka detailnému spracovaniu sú ventily a spoje skryté v zadnej stene a neovplyvňujú tvar radiátora.

Dedalo dostanete v 2 veľkostiach. Môžete si vybrať zo škály farebných odtieňov Irsap (Special) alebo povrchových úprav, ktoré vyzdvihnú jeho výnimočnosť. Model je k dispozícii vo verzii s LED podsvietením alebo v obvyklom režime.

Štandardná výbava: vodný ohrev: systém nainštalovaný na výrobku spolu s príslušenstvom na pripojenie k medeným potrubiam (12, 14 a 15 mm) • viacvrstvové rúry (hrúbka 14x2 a 16x2) • systém upevnenia na stenu • LED podsvietenie voliteľné • odvzdušňovací ventil.

Rovnako odporúčame pozrieť sa aj na našu ponuku termostatických ventilov a regulátorov pre radiátory.

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

1670 €
Radiátor Irsap DEDALO navrhlo dizajnérske duo Synthesis...
1767 €
Inovatívne dizajnové radiátory Irsap FACE sú novou...
2199 €
Irsap TRATTO nie je typický kúpeľňový radiátor....
2443 €
Irsap SEQUENZE je radiátor z dielne popredných dizajnérov...
2577 €
Irsap QUADRAQUA je radiátor z dielne talianskeho...
1209 €
Vykurovacie prvky rady Step predstavujú syntézu...
2476 €
Irsap IMMAGINA je radiátor s čistými líniami od...
1426 €
Vykurovacie prvky rady Step predstavujú syntézu...
492 €
TERMA Iron D je štýlový rebríkový radiátor, ktorý...