IRSAP Relax Power vodný dizajnový radiátor

Cena: 763 €

Moderný radiátor Irsap RELAX POWER prezentuje najnovšie trendy v úžitkovom dizajne: jednoduchosť a rafinovanosť. Čistý dizajn, silné línie a tvary, ktoré dominujú v priestore vďaka premysleným povrchovým úpravám.

Obdĺžnikový tvar a široká paleta farieb robia z radiátora Relax Power objekt, ktorý na stene pôsobí ako obraz. Zapadne do každého moderného interiéru a jeho úloha v priestore je veľmi flexibilná. Buď sa stane silným dekoračným prvkom, alebo sa diskrétne prispôsobí prostrediu. Vďaka praktickému madlu vynikne aj v kúpeľni.

Tento model dostanete s inovatívnym skrytým hydraulickým pripojovacím systémom. Kvalitu technológie zaručuje popredná talianska značka Irsap, ktorá spája funkčnosť a estetickú hodnotu.

Okrem farebných odtieňov Irsap (Standard, Classic a Special) získate Relax Power aj v povrchových úpravách, ktoré vyzdvihnú jeho jedinečnosť. Na výber máte širokú škálu rozmerov v horizontálnej aj vertikálnej verzii.

Štandardná výbava: vodný ohrev • inovatívny hydraulický spojovací systém, ktorý je nainštalovaný na výrobku spolu s pripojením medených rúrok (priemery 12, 14 a 15 mm) • viacvrstvové rúry (14x2 a 16x2) • systém upevnenia na stenu • odvzdušňovací ventil • šablóna na inštaláciu.

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

763 €
Moderný radiátor Irsap RELAX POWER prezentuje najnovšie...
1767 €
Inovatívne dizajnové radiátory Irsap FACE sú novou...
2199 €
Irsap TRATTO nie je typický kúpeľňový radiátor....
2443 €
Irsap SEQUENZE je radiátor z dielne popredných dizajnérov...
2577 €
Irsap QUADRAQUA je radiátor z dielne talianskeho...
1209 €
Vykurovacie prvky rady Step predstavujú syntézu...
1670 €
Radiátor Irsap DEDALO navrhlo dizajnérske duo Synthesis...
2476 €
Irsap IMMAGINA je radiátor s čistými líniami od...
1426 €
Vykurovacie prvky rady Step predstavujú syntézu...