Saloos Eukalyptus 100% éterický olej

Cena: 3.98 €

Eukalyptus je 100% prírodný éterický olej s objemom 10 ml, získaný destiláciou parou z listov eukalyptu. Pochádza z Číny. Je charakteristický výraznou ostrou vôňou a má liečivé účinky. Eukalyptový olej je antiseptický, antivirotický, antireumatický, antiparazitický, uľahčuje odkašliavanie, znižuje horúčku a používa sa na liečenie celého dýchacieho traktu. Jeho svieža, intenzívna a pritom zkľudňujúca vôňa pomáha rozptýliť bolesti hlavy, ale aj melanchóliu, podporuje koncentráciu, oživí náladu a obnovuje vašu životnú silu a pozitívny náhľad na svet.

Ďalej pôsobí ako účinný osviežovač vzduchu, zaisťuje zdravé ovzdušie a je ideálny k inhalácii pri nachladnutí, chrípke, bolestiach v krku, kašli a chronickej bronchitíde, pri astme a zápale pľúc.Taktiež čistí pľúca od hlienov, podporuje potenie, je účinný prostriedok pri liečbe zápchy a prekrvenia, pomáha na rany a porezania. Je vhodný pre reumatické bolesti kŕčovitej povahy, na potlačenie svalových bolestí a neuralgii, lieči zápal močového mechúra a i.

Vhodný aj na inhaláciu - vytvorte si roztok v pomere 3 kvapky v 1 l vriacej vody. Prípadne vaňový kúpeľ 2-5 kvapiek do 37 °C vody na lepšie uvoľňovanie vône. Taktiež ho možno použiť na masáž zmiešaním s masážnym olejom, na obklady či ústne infekcie.

Na použitie v aróma difuzéri nakvapkajte 3 - 5 kvapiek oleja do prístroja na určené miesto a nechajte rozptyľovať po miestnosti. Čistí vzduch.

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny.

Upozornenie: Uschovajte pred deťmi, chráňte oči. Nepoužívať neriedené na kožu. Nepoužívať vnútorne. Nepoužívať počas homeopatickej liečby. Nevhodný pre deti do 3 rokov.

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

4.99 €
Eukamint je eukalyptovo - mätová zmes 100% prírodných...
3.98 €
Tea tree je 100% prírodný éterický olej s objemom...
3.98 €
Rozmarín je 100% prírodný éterický olej s objemom...
3.98 €
Borovica je 100% prírodný éterický olej s objemom...
4.99 €
Pravdepodobne najznámejšia a najobľúbenejšia prírodná...
4.99 €
Vonná kompozícia Pre deti je vyvážená zmes 100%...
3.98 €
Lemongrass alebo citrónová tráva je prírodný 100%...
3.98 €
Mandarinka je 100% prírodný éterický olej s objemom...
3.98 €
Škorica je 100% prírodný éterický olej s objemom...