Saloos Mäta prieporná 100% éterický olej

Cena: 3.98 €

Mäta prieporná je 100% prírodný éterický olej s objemom 10 ml, ktorý pôsobí chladivým efektom s výraznou sviežou vôňou. Zlepšuje zažívanie a používa sa pri problémoch s dýchaním. Aplikuje sa aj pri zahriatí, bolestiach hlavy, zubov a pri nevoľnosti.

Mätový esenciálny olej pomáha najmä pri dýchacích problémoch (uvoľňuje hlieny, pomáha znižovať opuch dýchacích ciest) a pri tráviacich problémoch (nevoľnosť, hnačka, nesprávne trávenie, bolesti žalúdka).

Mäta pieporná prečisťuje a osviežuje myseľ. Vďaka jej osviežujúcej vôni prečistí vzduch a zanechá príjemnú, osviežujúcu, bylinnú vôňu. Má mierne dezinfekčný účinok. Na použitie v aróma difuzéri nakvapkajte 3 - 5 kvapiek oleja do prístroja na určené miesto a nechajte rozptyľovať po miestnosti.

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny.

Upozornenie: Chráňte pred deťmi. Mäta pieporná nie je vhodná pre deti do 5 až 6 rokov. Vyvarovať sa kontaktu s očami, sliznicou, citlivou kožou, alebo čerstvými ranami a popáleninami

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

3.98 €
Mäta prieporná je 100% prírodný éterický olej s...
4.99 €
Eukamint je eukalyptovo - mätová zmes 100% prírodných...
3.98 €
Tea tree je 100% prírodný éterický olej s objemom...
3.98 €
Rozmarín je 100% prírodný éterický olej s objemom...
3.98 €
Borovica je 100% prírodný éterický olej s objemom...
4.99 €
Pravdepodobne najznámejšia a najobľúbenejšia prírodná...
4.99 €
Vonná kompozícia Pre deti je vyvážená zmes 100%...
3.98 €
Lemongrass alebo citrónová tráva je prírodný 100%...
3.98 €
Mandarinka je 100% prírodný éterický olej s objemom...