TERMA Kaszub vodný článkový radiátor

Cena: 181.2 €

TERMA Kaszub je klasický rebrový radiátor pod okno podfarbený tradíciou z oblasti Kaszuby. Jeho povrch je nádherne zdobený charakteristickými ozdobami inšpirovanými výšivkami práve z tejto časti Poľska. Vzory, ktoré vystupujú na povrch radiátora Kaszub, odrážajú rázovitosť prírody a folklóru v tejto oblasti. Charakteristické pre kashubské vyšivky sú kvetinové motívy: zvončeky, klinčeky, ľalie a ruže zobrazené s neobvyklou presnosťou a pozornosťou k detailu. Tento model určite poteší všetkých, ktorí hľadajú originálne dekorácie, ale aj tých, ktorí oceňujú tradíciu v oblasti žánru a regionálnych tém. Kaszub je bezpochyby zaujímavý dizajnový kus, ktorý dodá interiéru charakter. Vďaka svojmu zdobeniu je obzvlášť vhodný pre milovníkov folklóru, ale aj zaujímavým kontrastom v modernom minimalistickom interiéri.

Kaszub je vyrobený z veľmi kvalitnej liatiny, ktorej životnosť dosahuje niekoľko desiatok rokov. K dispozícii je v rôznych farebných prevedeniach. Vyrába sa aj v špeciálnych odtieňoch, kde je viac zvýraznený retro nádych tohto nádherného radiátora. Dostupný variant na stenu a model stojaceho radiátora na zemi (na nožičkách + 60 mm). Kaszub je k dispozícií vo verzii - voda. Výkon: 120-2045 W.

V ponuke ďalšie článkové radiátory spoločnosti Terma Oxford a Bart alebo minimalistická verzia radiátora Kaszub - radiátor Plain.

Sada obsahuje: Radiátor Kaszub sa predáva s 3 redukciami, 1 euro zátkou, odvzdušňovacím ventilom, hákmi do steny a so sťahovacími pásmi. V tabuľkách sú iba ukážkové sady do 17 článkov. Je možné objednať si aj dlhšie radiátory. Radiátor nad 13 článkov je dodávaný v dvoch alebo viacerých zostavách.

Pre detailnejšie zobrazenie farieb si stiahnite vzorkovník.

Rovnako odporúčame pozrieť sa aj na našu ponuku termostatických ventilov a regulátorov pre radiátory.

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

181.2 €
TERMA Kaszub je klasický rebrový radiátor pod okno...
92.4 €
Rebrový radiátor Bart je najuniverzálnejší model...
129.6 €
TERMA Oxford je krásnym dizajnovým kúskom. Okrem...
118.8 €
Liatinový rebrový radiátor pod okno s minimalistickou...
270.48 €
Radiátor Tubus od INSTAL-PROJEKT predstavuje klasický...
262.2 €
Radiátor Tubus od INSTAL-PROJEKT predstavuje klasický...
254.4 €
Radiátor Tubus od INSTAL-PROJEKT predstavuje klasický...
316.02 €
Radiátor Tubus od INSTAL-PROJEKT predstavuje klasický...
242.88 €
Radiátor Tubus od INSTAL-PROJEKT predstavuje klasický...