Tescoma 8-dielna sada riadu PRESIDENT Stone

Cena: 189 €

Hrniec, panvica aj pekáč v jednom - objavte riad PRESIDENT Stone, ktorý navždy zmení vaše varenie.Dokonalý nepriľnavý povrch s charakterom prírodného kameňa, a to vo vnútri aj z vonkajšej strany! Varenie v ňom získava úplne inú dimenziu, presvedčte sa ... Prečo o revolučnom "kameninovom" riade uvažovať?

môžete v ňom bez pripaľovania restovať rovnako ako na panvici. Zvrásnený povrch navyše prepeká rovnomerne. Použitie nepriľnavého povrchu z vonkajšej strany zase uľahčuje čistenie - drôtenku tak v kuchyni už nikdy nebudete potrebovať.

mimoriadne odolný povrch odolá aj kovovým kuchynským nástrojom, takže si k nemu (ak nechcete) nemusíte kupovať špeciálne náradie z nylonu.

na prípravu jedál na tomto povrchu stačí len minimum tuku - budete v ňom preto variť zdravšie.

vzhľad prírodného kameňa na oboch stranách riadu je mimoriadne estetický a navyše si ho zachová trvalo. PRESDIDENT Stone sa tak stane na dlhú dobu nielen šikovným a univerzálnym pomocníkom pre varenie, ale aj ozdobou vašej kuchyne. Obsah sady:

1x hrniec s pokrievkou - pr. 20 cm, 3 l

1x kastról s pokrievkou - pr. 18 cm, 1,8 l

1x kastról s pokrievkou - pr. 20 cm, 2,5 l

1x rajnica s pokrievkou - pr. 16 cm, 1,3 l Riad je opatrený nehrdzavejúcimi úchytkami, ktoré sú pripevnené dvoma nitmi, a preto do nich nezateká ani sa časom neuvoľnia. Súčasťou riadu je masívna sklo-nehrdzavejúca pokrievka - vďaka tomu ho môžete používať aj v rúre na pečenie ako pekáč alebo len k zapekaniu bez pokrievky. Samozrejmosťou je sendvičové indukčné dno, vďaka ktorému je riad rovnomerne rozohriaty po celej ploche. Materiál: hlíníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ, antiadhézny povrch, skloVhodné pre všetky typy sporákov a rúr na pečenie (s pokrievkou max. 200 °C). Vhodné do umývačky riadu. 5 rokov záruka.

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

189 €
Hrniec, panvica aj pekáč v jednom - objavte riad...
259 €
Luxusný kuchynský riad so sklonerezovými pokrievkami,...
31.9 €
Mažiar PRESIDENT je vynikajúci pre prípravu drveného...
12.9 €
Stierka Space President je vhodná pre všetky druhy...
9.99 €
Milovníci steakov, spozornite! Predstavujeme vám...
28.9 €
2 užitoční pomocníci v 1 - sekáčikom ľahko naporcujeme...
12.3 €
Masívny luskáčik pre všetky obvyklé druhy a veľkosti...
24.9 €
Obojstranný tĺčik na mäso PRESIDENT. Tĺčik na mäso...
12.9 €
Náhradná cestovná fľaša na prípravu ovocných a...