WIKY - Lietadlo vystreľovacie, Mix produktov

Cena: 0.47 €

Zostavte si lietadielko a vydajte sa k dobrodružstvuLietadielko je ľahké a praktické. Jednoduché na zostavenie. Na výber dve farebné prevedenia (viď foto)Uvedená cena je za 1 kus. Zvolený variant napíšte prosím do poznámky k objednávke. Ak by ste nevybrali žiaden variant, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti. Pokiaľ Vami vybraný variant / farba nebude skladom, budeme Vás čo najrýchlejšie informovať.

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

0.47 €
Zostavte si lietadielko a vydajte sa k dobrodružstvuLietadielko je ľahké a praktické. Jednoduché na zostavenie. Na výber dve farebné prevedenia (viď foto)Uvedená cena je za 1 kus. Zvolený variant napíšte prosím do poznámky k objednávke. Ak by ste nevybrali...
9.54 €
GÜNTHER - Vrtuľník s vystrelovacím louncherom - Polícia Vystreľovací vrtuľník na spätné zatiahnutie, bezpečnostný rotor. Skvelé letové vlastnosti, ľahko a rýchlo pripravený na štart
3.36 €
Hrkajúca vystreľovacia lienka po stlačení povyskočí. Rozmer 8 cm.
4.3 €
Vystreľovací padákPoskladajte padáka podľa návodu, umiestnite ho v plastovej časti a vystreľte ho čo najďalej. Podľa časovača sa nádobka otvorí a pomaličky sa vráti na zem.
2.46 €
WIKY - Vystreľovacia raketa Vystreľovacia raketa Raketa je ideálna hračka pre chlapčeka, s ktorým sa urite nebude nudiť. Treba ho len natiahnuť a vystreľiť čo najďalej.
3.92 €
Vrtuľník sa vystreľuje zo základne pomocou šnúrky. Veľkosť vrtuľníka je 9 cm. Súčasťou sú 2 ks vrtuľníka a vystreľovacia základňa. 2 farebné prevedenia.
16.76 €
Vystreľovacia dráha s autorobotom. Súčasťou dráhy je jeden autorobot. Na štarte sa vystrelí auto, ktoré sa pri dojazde do cieľa zmení na robota.
20.18 €
Vystreľovacia dráha Dino 165 cm 1 auto. Rozmery dráhy 165 x 20 x 13 cm. Dráha obsahuje 2 slučky.
24.99 €
Vystreľovacia dráha Žralok 165 cm 1 auto. Rozmery dráhy 165 x 20 x 13 cm. Dráha obsahuje 2 slučky.